سوالات متداول

بطور واضح ایران تج در زمینه های مختلف تجاری، اقتصادی و بازرگانی مشاوره تخصصی با رویکرد عملیاتی و کاربردی بازار می دهد. مزیت رقابتی ایران تج کاربردی و بیشتر با منشا واقعیت بازارهای ایران می باشد، ایران تج ممکن است در مواقعی اصول شناخته شده علمی را کاملا نقض نماید.
مشاوره دهندگان در ایران تج ترکیبی از جامعه تخصصی دانشگاهی و شرکتی می باشند. کار این اشخاص این نیست که منتظر سفارش خدمات مشاوره ای باشند بلکه این اشخاص به کل در رشته های تجاری مختص خود در حال فعالیت هستند و طی تفاهم نامه ای با ایران تج هفته ای دو بار در جلسات خدمات مشاوره ای ایران تج شرکت می نمایند. بدین ترتیب خدمات مشاوره از طریق افرادی که در کار خود خبره هستند انجام می گیرد و نتیجه آن نیز بسیار کاربردی و روشنگر برای مشاوره گیرندگان می باشد. 
هر شخصی با هر تخصصی ممکن است بعلت درگیر بودن در کاری نتواند در آن واحد بصورت چند بعدی فکر کند و بعبارتی ممکن است اشتباهاتی فاحش بخاطر عدم دانستن فقط یک نکته انجام دهد. در مورد افراد متخصص در کار خود می توانیم بگوئیم که کار از محکم کاری عیب نمی کند و در مورد افرادی که اطمینان به تسلط و اطلاعات خود ندارد دریافت خدمات مشاوره ای از ایران تج از نظر ما از نان شب نیز برای آنان واجب تر خواهد بود. 
سوالات تجاری در زمینه مشاوره تجاری و اقتصادی به تناسب پیچیدگی و شفاف بودن از چند فیلتر رد شده و ممکن است اطلاعات لازم در آن لحظه برای ارزیابی 100% پرسش موجود نباشد بنابراین هر خدمات مشاوره ای ممکن است از یک روز کاری الی چهار روز کاری در پیچیده ترین حالت متغیر باشد. 
روشهای همکاری تخصصی ( و همچنین تعرفه ها) بزودی از طریق همین وب سایت ارائه خواهد شد. 

مطالب مرتبط با این موضوع

عضویت در خبرنامه

ما ایمیل بیهوده نخواهیم قرستاد. هر زمان می توانید ایمیل خود را از لیست حذف نمائید.

ما 37 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم