درباره ایران تج | aboute irantej

ما بروز می اندیشیم..

گروه ایران‌تج داراي 9 سال سابقه فعالیت در زمینه های مختلف تجاری و تجارت الکترونیک در سطح کشور مي باشد و در اين مدت علاوه بر فعالیت نسبتاً گسترده در داخل کشور با برخی از کشورهاي همسایه نیز مراوده تجاري داشته است و در حال حاضر نيز، تلاش برای گسترش این مبادلات و انبوه سازی حجم مبادلات تجاری با سرتاسر نقاط جهان را در سرلوحه فعالیت خود قرار داده است دارد.
در راستای تصویب قانون تجارت الکترونیکی توسط مجلس شورای اسلامی در سال 1381 و همچنین سیاست تجارت الکترونیکی کشور مصوب هیات وزیران مورخ 1384/2/29 ، شرکت فناوری اطلاعات عسل (سهامی خاص) افتخار دارد، خدمات تجاری را به شیوه جدید برای نخستین بار در کشور و با توجه به موانع و چالشهای موجود در این زمینه به منطور بهره گیری از فواید و امتیازات این فناوری نوین در سیستم اقتصادی کشور و در نتیجه صرفه جویی در هزینه های تجارت بین المللی و داخلی عرضه نماید.
کسی در ایران‌تج تصمیم می گیرد که اطلاعات بیشتری دارد. در جهت تحقق شعار مزبور تمام فعالیت و تلاشمان را خواهیم نمود. پس شما هم افتخار همراهی با ما را بدهید، صمیمانه دستان شما را می فشاریم و می خواهیم که که با ما باشید.

Our Skills | مهارت های ما

برندسازی و مشاوره های مرتبط با امور برند
ارزیابی، سنجش و قیمت گذاری کسب و کارها و برندها
سرمایه گذاری و همکاری های تجاری
سرمایه گذاری و همکاری های تجارت الکترونیک
مشاوره و سرمایه گذاری در کسب و کارها

مطالب مرتبط با این موضوع

عضویت در خبرنامه

ما ایمیل بیهوده نخواهیم قرستاد. هر زمان می توانید ایمیل خود را از لیست حذف نمائید.

ما 113 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم